Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri The Walking Dead: Ve Sonunda Negan’ın Kimi Öldürdüğünü Öğrendik.

The Walking Dead: Ve Sonunda Negan’ın Kimi Öldürdüğünü Öğrendik.

449
2
PAYLAŞ

Dikkat!! “Çok ağır Spoiler içerir” Uzun zamandır gerek gerçek hayatta, gerekse de sanal ortamlarda, The Walking Dead‘e 6. sezonun son 10 dakikasında katılan yeni psikopatımız Negan’ın kimi öldürdüğü üzerinde çeşitli tartışmalar yapılmış, bir çok teori üretilmişti. İşte bu sorunun cevabını artık bugün itibariyle biliyoruz. Ve öğrendiğimiz bu cevap eminim ki bir çok kişiyi de üzmüştür.

Negan, korkusuz çavuşumuz, kızıl askerimiz Abraham’ı, elindeki tele sarılmış beyzbol sopasıyla acımasızca öldürdü. Abraham ölüm anında bile yürekli duruşu, aslında onun ne kadarda cesur biri olduğunun kanıtı olsa gerek. Negan, Abraham’ı katlederek aslında Rick ve arkadaşlarınabir mesaj vermek niyetindeydi.

abraham

Abraham’ın ölümü sonra Rick vearkadaşları büyük bir şoka uğrayıp demoralize oldular. Tabi Negan’ın öldüreceği kişi sadece Abraham ile sınırlı değildi. Aklında 2. bir kurban vardı. Bu kurbanda The Walking Dead‘in başından beri var olan ikonik karakter Glenn’den başkası değildi. Abrahamkadar güçlüolmayan Glenn, Negan‘ın öldürücü darbelerine fazla dayanamadan öldü. Ve bu sezonun ilk bölümü de biz seyirciler için oldukça kötü başladı.

glenn-1

2 YORUMLAR

  1. Makalenin görselinde ki adam supernatural dizisinde bunların babaları değilm miydi. Ne zamandır Walking Dead de oynuyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here