Ana sayfa Gizem Dizileri The Missing – IMDb Puanı : 8.1

The Missing – IMDb Puanı : 8.1

661
1
PAYLAŞ

The Missing ilk olarak 8 bölüm olarak projelendirilen bir mini dizi olarak düşünülmüş ve hayata geçirilmişti. 8 bölüm sonunda oldukça iyi tepkiler almış olacak ki, dizi “mini dizi” etiketinden sıyrılıp 2. sezon onayı aldı. İngiliz, Amerikan ve Belçika ortak yapımı olan The Missing’in, Starz tarafından izleyiciye ulaştırılmaktadır. Yönetmen koltuğunda Tom Shankland‘ın oturduğu dizinin bölümleri 60 dakikadan oluşmaktadır.  2014 yılında mini dizi (sonraları 2. sezon onayı aldı ve bu yıl yeni sezonu yayına başladı )  olarak piyasaya sürülen yapım, dram, suç ve gizem türlerini bünyesinde barındırmaktadır.

The Missing Konusu
2006 yılında Fifa Dünya Kupası Fransa’da düzenlenmektedir. İngiltere’de oturan Hudges ailesi hem tatil hem de maç izlemek amacıyla Fransa’ya tatile giderler. Bu tatil sırasında küçük bir dikkatsizlik sonucu çiftin çok sevdikleri çocukları ortadan kaybolur. Çocuğun kaybolmasının üzerinden tam 8 yıl geçmiştir. Çocuk hala bulunamadığı gibi bir de polis dosyayı kapatmıştır. Anne, çocuğun kaybolmasından sorumlu tuttuğu babadan boşanmıştır. Baba ise hala çocuğun yaşadığına inanmaktadır. Emekli bir polis memuruyla beraber tekrardan ipuçlarını takip edip çocuğunu aramaya başlar. The Missing, durağan yapıya sahip bir dizidir. Ama izlediğiniz zaman sizi hemen içine çeken bir yapısı da yok değil hani. Dram ve gizem türlerini seviyorsanız bu diziye bir şans vermelisiniz.

Yayınlanma Tarihi: 2014-….
IMDb Puanı: 8.1
Diziklubu Puanı: 8.2
Sonuç: İzlenmeli

Oyuncular: Tchéky Karyo. Anastasia Hille, James Nesbitt, Frances O’Connor, Émilie Dequenne, Jason Flemyng, Titus De Voogdt, Saïd Taghmaoui, Laura Fraser, Keeley Hawes, David Morrissey

 

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here