Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri The Walking Dead Severlere Kötü Haber

The Walking Dead Severlere Kötü Haber

335
2
PAYLAŞ

Bildiğiniz üzere The Walking Dead‘in bu sezonki yayın haklarını FX almıştı. Tüm dünyada ilgi ile takip edilen serinin 7. sezonuna ait ilk bölümü dün akşam itibariyle Amerika’da yayınlandı. Başlama tarihini bilen ülkemiz izleyicisi ise 1. bölümü izlemek için hemen dizi izletme sitelerine girdi. Ama sitelere diziyi izlemek için girenleri kötü bir sürpriz bekliyordu. Çünkü hiçbir dizi izleme sitesinde The Walking Dead 7. sezon 1. bölümü yer almıyordu.

FX Channel dizinin telif haklarının sahibi olduğu için tüm dizi izletme sitelerine ihtarname gönderdi ve telif haklarının gerektirdiği şekilde hareket etmelerini istedi. Hepimizin tanıdığı, dizinin çevirmeni “Nazo82” ise sosyal medyadan, “The Walking Dead’in bundan sonra alt yazısı çevrilmeyecek” açıklamasını yaptı. Diziyi sevenler ise, yapımı yasal yayıncı FX kanalından izleyebilecekler.

2 YORUMLAR

  1. Ben bir kaynaktan izledim yeni sezonun ilk bölümünü. Evet birçok popüler dizi izlemede sitesinde TWD kaldırılmış.

  2. Popüler olan sitelerden kaldırmışlar ama arayarak birkaç site de sonunda buldum .The walking dead gibi bir dizinin de engellenmesi çok sinir bozucu tabi 🙁

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here