Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri The Walking Dead’e 8. Sezon Onayı

The Walking Dead’e 8. Sezon Onayı

320
7
PAYLAŞ

Ülkemizin en çok izlenen yabancı dizisi konumunda olan ve bunun yanında tüm dünyada ilgi ile takip edilen The Walking Dead daha 7. sezonu yayınlanmadan 8. sezon onayını kaptı. Bildiğiniz üzere 7. sezonun başlamasına sadece bir kaç gün kaldı.

Her sezonu büyük bir heyecan içerisinde geçen ve üstüne koyarak ilerleyen yapım hakkında açıklama yapan AMC başkanı Charlie Collier, “The Walking Dead kadrosu ve set ekibiyle çalışmak bizim için büyük bir zevk, bu kararı almamızdaki en büyük etken tabi ki izleyicilerin olumlu tepkileri, bu yüzden onlara özel teşekkürlerimi bir borç bilirim” ifadelerini kullandı. The Walking Dead’in 8. sezonu 2017 yılının ekim ayında yayınlanacak ve toplam 16 bölümden oluşacak.

7 YORUMLAR

  1. Dizi hiç kalitesini düşürmedi her sezon ayrı bir heyecan yaşattı. Hem ülkemizde hemde global olarak izleyicisi çok.

  2. 2017 yılının ekim ayında yayınlanacak ve toplam 16 bölümden oluşacak ibaresindende anladığımız kadarı ile uzun soluklu bir dizi olacağını söyleyebiliriz.

  3. Türünün tek örneği olan dizi. Bu yüzden 8. sezon onayı alması olağan. 9.-10. ve 11. sezon onayı dahi alacaktır. Senaryo bolluğu oldukça geniş.

  4. The Walking Dead o kadar başarılı bir yapım olmuş ki sekizinci sezonu aradan çıkartıyor bu Amerika'da kolay kolay görülmeyecek bir başarı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here