Ana sayfa Gerilim Diziler Channel Zero Konusu – IMDb Puanı : 7.5

Channel Zero Konusu – IMDb Puanı : 7.5

729
5
PAYLAŞ

Amerikan bilim kurgu kanalı SyFy bu sefer gizem, gerilim ve korku türlerini barındıran Channel Zero isimli bir dizi ile karşımıza çıktı. Dizinin yaratıcısı olarak, daha önce Last Resort, Hannibal, Teen Wolf gibi projelerde görev alan Nick Antosca karşımıza çıkmaktadır. Bunun dışında, internette korku hikayeleri yayınlayarak bir çok okur kazanan ve adete bir fenomen haline gelen Creepvpasta adlı internet sitesi de, senaryoya katkıda bulunmak amacıyla oluşturduğu hikayelerden bazılarını dizi ekibine göndermiştir. 27 Eylül 2016 tarihinde ilk bölümü yayınlanan dizinin ikinci sezonu ise 2017 sonbaharında ekranlardaki yerini alacaktır.

Channel Zero Konusu
Channel Zero, tarzı itibariyle her sezon farklı bir hikaye ile dizi severlerin karşına çıkacaktır. İlk sezon ismi “Candle Cove” olarak belirlenen dizide, 80’li yıllarda yayınlanan bir çocuk programını artık takıntı derecesinde seyreden bir adamın hikayesi anlatılmaktadır. Yetişkin bir birey olmasına karşın devamlı bu çocuk programını izleyen ana karakterimiz, bu programda gördükleri ile kendi çocukluğunda yaşadığı kötü anılarını bağdaştırmaktadır. Son olarak eğer, oyuncu seçimi konusunda biraz daha dikkatli davranılsaydı, bence ortaya daha iyi bir yapım çıkabilirdi.

Yayınlanma Tarihi: 2016-….
IMDb Puanı: 7.5
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Abigail Pniowsky, Amy Forsyth, John Carroll Lynch, Luisa D’Oliveira, Natalie Brown, Shaun Benson, Luca Villacis, Marina Stephenson Kerr, Cassandra Consiglio, Paul Schneider, Fiona Shaw

5 YORUMLAR

  1. Ortada iyi bir konu ve senaryo varsa buna uygun kalitede oyuncu kadrosu seçilmeli düşüncesindeyim. Trailerı izledikten sonra merak ettim

  2. Afişini o kadar itici buldum ki, en nefret ettiğim görüntü türünün karşımda görmüş gibi oldum. Sanırım buna delik korkusu deniyordu.

  3. Amerikan bilim kurgu kanalı SyFy bu sefer gizem, gerilim ve korku türlerini barındıran Channel Zero isimli bir dizi ile karşımıza çıktı. bu yorumdan bu tarz dizilerin son zamanda arttığını görüyoruz.

  4. Konusu ve fragman beni etkiledi hemde teen wolf dizisini yapan yönetmen tarafından çekiliyor ise bir izleyeceğim 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here