Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Game Of Thrones 7. Sezon Videosu

Game Of Thrones 7. Sezon Videosu

605
9
PAYLAŞ

Game Of Thrones 7. sezonu ile ilgili bu sitede bir çok haber yaptık. 7. sezon ve 8. sezon kaç bölüm olacak, dizinin 7. sezonu ne zaman başlayacak, dizinin 7. sezonunun sızan senaryosu gibi bir çok haberi burada yayınladık. Daha önce yayınladığımız Game Of Thrones ile ilgili haberlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İyi haberler, kötü haberler, sızan senaryolar derken, Game of Thrones’un 7. sezonu ile ilgili ilk video yayınlandı. HBO kanalında, geçtiğimiz gün yayınlanan Westworld dizisinin yeni bölümünün arasında “Coming in 2017” isimli Game of Thrones isimli video izleyici ile buluştu. HBO tarafından yayınlanan bu ilk videoda dizinin 7. sezonu ile ilgili 3 sahne bulunmaktadır.

Bu sahnelerde Sansa, Arya ve Jon Snow’u görmekteyiz. Her ne kadar dizinin bu kısa teaseri kanal tarafından internete yüklenmese de, elini çabuk tutan bazı izleyiciler, videodan bir kaç kare yakalamayı başardılar. 8. sezon sonunda final yapacak dizinin merakla beklenen 7. sezonunun 2017 yazında (büyük ihtimalle haziran ayının son haftası) başlaması bekleniyor.

Coming in 2017 isimli bu ilk videodan yakalanan kareleri aşağıdaki galeride bulabilirsiniz.

9 YORUMLAR

  1. bu diziyi izlememiş olsam da adını sıkça duyuyorum demek ki takipçileri çok ki bitmeden yenileri yapılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here