Ana sayfa Tanıtım Gelişen Teknoloji ile Birlikte Artık Sinema Sizin Ayağınıza Geliyor

Gelişen Teknoloji ile Birlikte Artık Sinema Sizin Ayağınıza Geliyor

342
7
PAYLAŞ

 

Gelişen Teknoloji ile Birlikte Artık Sinema Sizin Ayağınıza Geliyor

Yıllar önce, televizyonların evlerimize girip hayatlarımıza dâhil olmadan çok daha eskilere dayanan sinema keyfi, evlere giren televizyonlarla birlikte azalmak şöyle dursun ilerleyen yıllarda da devam etti. Ancak internetin hayatımıza girmesi ile birlikte televizyonun yaşatmaktan çok uzak olduğu bir kavram da beraberinde geldi; “on-demand” yani istediğin içeriğe istediğin anda ulaşma imkânı. Elbet te internetin ilk yıllarında altyapı sadece metin bazlı içeriklere ulaşabilmemize ve biraz sabırlıysak imaj yani resim içeriklerine ulaşabilmemize ancak yetmekteydi. Fakat önce DSL sonra ADSL ve bununla birlikte kablosuz yayınla birlikte taşınan internet, fiber gibi güçlü altyapılar ve mobil cihazlarda dahi 3g ve sonrası 4,5g teknolojileri ile birlikte uzun yıllar boyunca süregelen sinema keyfi artık evimizin konforuna gelmiş oldu. Yıllar boyu saatlerce bilet sırası bekleyip, sırf bir film seyretme amacıyla saatlerimizi heba ettiğimiz yıllar geride kaldı. Bu sayede bu kadar güçlü gelişen internet altyapısı ile birlikte çok daha kaliteli görüntülerle izleme imkânına sahip olduk.

Çok önceleri DVD denildi mi inanılmaz yüksek gelen görüntü kalitesi bile 480p ile anca yarışırken 720p film izle dendiğinde bu kalitenin yanında boynu bükük kaldı resmen. 720p film izle denildiğinde ilk akla gelen ve kaliteli içeriği bizde bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Cehennem Melekleri Dördüncü Seri ile Geri Döndü

Sabırsızlıkla beklenen filmlerden birisi olan Cehennem Melekleri 4 (The Expendables 4) ile macera kaldığı yerden devam edecek gibi. Daha ilk filminin 2010 yılında sinemalara gelmesinden çok önceleri büyük bir heyecan uyandırmayı başaran Cehennem Melekleri adeta yıldızlar geçidiydi ve pek çok filmin aksine sadece bu isimlerin yeteneğine güvenerek altı boş bir film çıkartmamıştı. Bir yandan hem filmin yönetmen koltuğuna oturmuş hem de başrolde yer almış Sytlevster Stallone ve bunun yanında Jashon Statham,Jet Lee ve Dolph Lundgren gibi oyuncuların yeteneklerine ağımız açık hayranlıkla izlerken diğer yandan da bir gurup paralı askerin Güney Amerika’ya inerek diktatör bir zalimi alaşağı etmesinin hikayesini heyecanla izlemiştirk. Hemen ardından 2012 yılında ilk filmin kadrosunu önemli ölçüce bozmadan serinin devamını getirmeyi başaran yapımcılar, artan ilgiye cevap vermiş ve serinin üçüncü filmini de aksiyonun dozajını yükselterek 2014 de piyasaya sürmüşlerdi. Şimdi de Cehennem Melekleri 4 ile aksiyonu iyice tavan yaptırmış benziyorlar.

CEHENNEM MELEKLERİ 4 İZLEMEK İÇİN KAYNAK http://www.trdublajizle.net/cehennem-melekleri-4-the-expendables-4-full-hd-720p-izle.html

DC Comics Bu Sefer Anti Kahramanları İle Beyaz Perdeyi Sallamaya Hazır Durumda

Sezonun bir diğer bomba filmi ise elbette dilimize Gerçek Kötüler olarak da çevrilebilecek olan Suicide Squad. DC Comics’in son modası olan Suicide Squad, diğer filmlerinden çok daha farklı bir yerde duruyor, öyle ki şimdiye kadar DC Comics’in envanterinde Supermaninden Batmanine, Flash Gordonundan Arrow’una ne kadar kahraman varsa hepsinin hikâyesine tek tek aşina olduk özellikle son on sene içerisinde, yapımcılar teknolojinin nimetlerini de kullanarak aksiyonu süper kahramanların emrine verdiler. Bu sefer durumu farklı kılan ise filmin başrolündeki karakterlerin DC Comics’in kahraman değil anti kahraman yani kötülerden oluşan meşhur takımını konu alıyor olması. Sıkı takipçileri aslında bu ekibin DC evreninin üçüncü filmi olma özelliğine sahip, yani DC Extended Universe denilen ve ilk yıllarda bulunmayan kahramanlara ve anti kahramanlara ilerleyen yıllarda ilerleyen hikaye ile birlikte eklenmiş kahraman, anti kahraman kadrosundan olduğunu biliyorlardır. Siz de eğer Tom ve Jerry hikâyesinde hiç olmasa bir kez olsun Tom’un yanında olduysanız bu filmden de zevk alacaksınız demektir. Özellikle yıllardır beyaz perdede görmeye alıştığımız ancak nedense son yıllarda pek de yüzünü göremediğimiz ve kısmen ilerleyen yaşına rağmen Will Smith de üstün performansı ile adeta şov yapıyor.

AYRICA FİLMİ İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN KAYNAK: http://www.trdublajizle.net/suicide-squad-gercek-kotuler-720p-hd-full-izle.html

Tüm bu harika filmleri ve daha fazlasını, evinizde konforunuzu bozadan bir tıkla elinizin altında hem de 720p film izle diyerek yüksek kalitede hizmetinize sunmaktan onur duyuyoruz. İyi seyirler dileriz.

 

7 YORUMLAR

  1. İnternette birçok dizi ve film izleme sitesi var. Fakat ne yazık ki hepsi kaliteli gösterimler yapamıyor. Bir de bu siteyi deneyelim bakalım.

    • Bende bu siteyi deniyorum gerçekten kaliteli bir siteye benziyor kendi yükelemeleri ve filmleri çok hızlı açılıyor yüzlerce film var şimdilik iyi gidiyor

  2. Günümüzde sinema teknoloji çok gelişti yapılan grafikler gerçek gibi geliyor. Tabii bu teknolojinin maliyeti de çok yüksek.

  3. evinizde konforunuzu bozadan bir tıkla elinizin altında hem de 720p film izle diyerek yüksek kalitede hizmetinize sunmaktan onur duyuyoruz. bak bu hizmete canı gönülden teşekkür edilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here