Ana sayfa Fantastik Diziler Stan Against Evil Konusu – IMDb Puanı : 6.6

Stan Against Evil Konusu – IMDb Puanı : 6.6

685
2
PAYLAŞ

Korkunun ve komedinin bir arada olduğu filmleri saymaya kalksak bir çırpıda bir çok film sayabiliriz. Ama televizyon dünyası için bu durum ne yazıkki geçerli değil. Korku komedi türünde olan dizi sayısı sanırım bir elin parmaklarını geçmez. Bunların en önde geleni ise Ash vs Evil Dead. Bunun dışında benim henüz izlemediğim Screem Quinn ve küçük yaşlarda izlediğim Scooby Doo serisi çizgi filmler var. Bu yüzden korku ve komedinin bir arada olduğu bir yapım görürsem hemen izleme gereği duyuyorum. Bu yazımda da sizlere 2016 yapımı Stan Against Evil isimli diziyi tanıtmaya çalışacağım.

Stan Against Evil Konusu
Stan Against Evil dizisi New England isimli küçük bir kasabada geçmektedir. Kasabanın şerifi olan Stan Miller’dan emekli olması istenmiştir. Bu konuda pek gönüllü olmayan Stan Miller’ın yerine oldukça güzel olan Evia Barret geçmiştir. Stan Miller, makamını ve otoritesini Evia Barret’e kaptırmıştır ve bu durumdan hiç hoşnut değildir. Ama kasabada olan bir takım doğa üstü olaylar sonucu yakınlaşmaya ve birlikte çalışmaya başlayacaklardır.

25-30 dakika süren bölümlerden oluşan dizide korkunun mu yoksa komedinin mi öne çıktığını tam olarak kestiremiyorum. Sanırım ikisinden de eşit ölçüde bulunmaktadır. Bunun dışında dizinin düşük bütçe ile çekildiği, yapılan özensiz işten ve kötü oyunculuklardan belli oluyor. Ama bunun dışında bir kaç bölüm izleyince yapımın kendine çeken bir özelliği de yok değil hani. Ash vs Evil Dead‘i seven biriyseniz ve bu türde yapımların az olduğunu da göz önünde bulundurursak, Stan Against Evil‘a bir şans verebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 2016-….
IMDb Puanı: 6.6
Diziklubu Puanı: 7.0
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Deborah Baker Jr., John C. McGinley, Janet Varney, Nate Mooney, Mick Ignis, Susan Williams, Randall Newsome, Dana Gould, Danielle Phelan, Gregory Nassif St. John

2 YORUMLAR

  1. 25-30 dakika süren bölümlerden oluşan dizide korkunun mu yoksa komedinin mi öne çıktığını tam olarak kestiremiyorum. anlatımından tam bir tarafa oturmamış dizi olarak gördüm zaten 6.6 puanıda böyle haketmiş oluyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here