Ana sayfa Yabancı Dizi Fragmanları The Walking Dead 7×4 Fragman

The Walking Dead 7×4 Fragman

506
3
PAYLAŞ

Dikkat. Bu yazının buradan sonraki bölümü spoiler içerir. The Walking Dead dizisinde Negan, gücünü ve üstünlüğünü kanıtlamak için Glenn ve Abraham‘ı vahşice katlederek ortalığı kan gölüne çevirmişti. 7. sezonun başlamasıyla beraber dizi oldukça güzelleşmiş ve heyecan dozu iyice artmaya başlamıştı. 7. sezonun üçüncü bölümünde Daryl, Negan tarafından esir alınmıştı. Her ne kadar olayları tam bilmesekte Daryl Negann’ın elinden kurtulup Alexandria‘ya dönüyor. Bu güzel haberin yanında tabiki birde kötü haberimiz var. Videodan izlediğimiz kadarıyla Negan da Alexandria’ya bir ziyarette bulunuyor.

Daryl karakterini canlandıran Norman Reedus, karakterinin bundan sonraki hareketleri ile ilgili bazı ipuçları verdi. Reedus yaptığı kısa açıklamada ” Daryl, karanlık bir ruh haline büründü. Glenn ve Abraham’ın ölümü sonucu kendini kaybetmeye başladı. Çünkü olanların tüm sorumluluğunu kendi üstüne aldı. Bu yüzden kendisini affetmesi mümkün görünmüyor. Glenn’in ölümü sonrası izleyiciler bambaşka bir Daryl görecekler.” dedi. The Walking Dead 7. sezon 4. bölümü 2 gün sonra (13 Kasım 2016) yayınlanacak.

3 YORUMLAR

  1. 7.sezonun ilk bölümünü izleyebildim sadece dizinin bütün bölümlerini telif hakkından dolayı kaldırmışlar dizi sitelerinde izleyecek yer bulamadım. Bir yerde vardı o sitede kaldırmış.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here