Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Westeworld’a 2. Sezon Onayı

Westeworld’a 2. Sezon Onayı

567
4
PAYLAŞ

Bu yılın en çok beklenen ve yayınlanmaya başladığı andan itibarende en çok konuşulan dizisi Westworld 2. sezon onayını almayı başardı. Bu haber, bizler için pek sürpriz sayılmaz. Sonuçta dizinin kalitesi ve izlenme oranları ortada. Dizinin 2. sezon onayı ile ilgili konuşan HBO’nun programlardan sorumlu yöneticisi Casey Bloys; ” Westworld gibi iyi düşünülmüş ve hayata geçirilmiş bir projenin böylesine ilgi çekmesi, kendine has bir izleyici kitlesi oluşturması ve reytinglerin bu kadar iyi gitmesi bizleri oldukça mutlu etmektedir.” dedi.

Westworld 2. sezonu için kadronun korunması planlanırken, henüz ortalarda net bir tarih olmasa da, toplam 10 bölümden oluşacak dizinin 2. sezonunun 2017 sonbaharında ekranlara geleceği tahmin ediliyor. Yapay zeka ile insanların arasındaki ilişkileri vahşi batı ortamında ele alan dizinin konusuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Ben ilk bölümünü izledim arkadaşlarımın yorumları da gayet iyiydi derslerim yüzünden pek takip edemiyorum dizileri 1.sezon bitsin sırayla bitireceğim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here