Ana sayfa Tanıtım Dönerse Senindir İzle

Dönerse Senindir İzle

263
0
PAYLAŞ

Dönerse Senindir İle Kahkaha Tufanı, Erol Özevli tarafından yönetilen ve çekilen yapıt 23 Aralık 2016 tarihinde beyaz perde ki yerini alacaktır. Sizlerde yapıtı ilk çıktığı andan itibaren kaliteli bir şekilde Dönerse Senindir izle seçeneği ile dilediğiniz her yerden izleyebileceksiniz. Türkiye yapımı olan filmi konusu romantik komediyi içermektedir. Yeni çekim teknikleri ile uyarlanan yapıtta Murat Boz, İrem Sak, Yasemin Allen, Uraz Kaygılaroğlu, Burak Sevinç ve Serhat Özcan gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Sizlerde yapıta Dönerse Senindir izle seçeneği ile online bir şekilde eşlik edebileceksiniz. Yapıtın senaristliğini ise Gizem Elçi ve Oğulcan Türe yapmaktadır. Yaşanan romantik komedi açığını kapatabilecek bir yapıt olarak lanse edilmektedir. Sizlerde başarılı oyuncu kadrosu ile izleyicide heyecan uyandıran yapıtı Dönerse Senindir tek parça izle seçeneği ile dilediğiniz her yerden keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

Genç ve Yakışıklı Bir Adamın Planları, Yapıtta Mehmet isimli kahramanımızı Murat Boz canlandırmaktadır. Mehmet genç ve yakışıklı bir adamdır. Hayatını reklam fotoğrafçılığı yaparak sürdürmektedir. Selin ise genç ve başarılı bir kadını canlandırmaktadır. Her erkeğin sahip olmak istediği kadın tiplemesi ile karşımıza çıkmaktadır. İkilin en yakın ortak arkadaşları ise Defne’dir. Kahramanlarımızın karakterlerine sizlerde Dönerse Senindir full izle seçeneği ile eşlik edebilecek aynı zamanda kaliteli bir sinema keyfi yaşayabileceksiniz. Mehmet ile Selin bir birbirlerine âşıklardır. Bu aşka kaliteli sinema keyfi ile Dönerse Senindir izle seçeneği ile eşlik edebileceksiniz. Güzel giden ve sürekli olarak birbirlerini mutlu ettikleri ilişkide bazı sorunlar yaşanınca iş çıkmaza girer. Selin ve Mehmet ise bu durumdan ötürü amansızca ayrılır. Fakat Mehmet hala Selin’i sevmektedir. Bu yaşananların üzerine ise Defne ile bir plan yapmaya karar verir. Çünkü ilişkilerini bir tek Defne desteklemektedir. Sizlerde bu anlara Dönerse Senindir izle seçeneği ile eşlik edebileceksiniz.

Planlar Çıkmaza Girmeye Başlamıştır, Mehmet ile Defne uzunca planlar yaptıktan sonra artık uygulamaya geçmeye karar verirler. Fakat hiç hesapta olmayan işler gelişir ve plan inanılmaz derece de ödül törenine doğru gitmektedir. Bunun üzerine ise Mehmet’in Selin’i ikna etmesi ve tekrardan sevgili olması epey zorlu bir süreç olacaktır. Sizlerde plan yapan Mehmet’i ve ona yardım eden arkadaşı Defne’yi Dönerse Senindir full izle seçeneği ile izleyebileceksiniz. Sinema izle ekibi iyi seyirler diler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here