Ana sayfa Tanıtım Efsane Filmler Geri Döndü

Efsane Filmler Geri Döndü

347
0
PAYLAŞ

Efsane Filmler Geri Döndü filmifullizle720p.com farkıyla: Günümüz dolayısıyla artık istediğimiz her filme anında ulaşmak artık bir ayrıcalık olmaktan çıkmıştır. Küreselleşen teknoloji çağında izlemek istediğimiz onlarca yabancı filmlere erişebilmemiz artık mümkün hale geldi. Sinemaya gitmek yerine filmi ayağımıza getiren film sitelerine oldukça büyük ilgi oluştuğunu söyleyebiliriz. Bu avantajlardan yararlanmak artık tek tıkla yanı başınızda. Yurt dışında çıkan çoğu filmin daha kendi ülkemize gelmeden internet sitelerinde yerini alması merak edilen filmleri izlemede büyük bir öneme sahip olmuştur. Sinema ortamının sizi yorduğunu düşünüyorsanız eğer evde film izlemenin keyfi bir başka olacaktır. Sinema salonlarına göre evde film izlemek çok daha zevkli olmaktadır. Birçok insanın aynı anda aynı atmosfer içinde film izlemesi birçok soruna yol açabilir. Öncelikle alt yazılı izlemek istediğiniz her hangi bir filmi kendi evinizde ayaklarınızı uzatarak keyiflice izleyebileceğiniz sıcak bir ortam vaat edilmektedir. Sinema salonlarına büyük miktarlarda ücret ödemek yerine evinizde online izleyebileceğiniz film siteleri imdadınıza yetişiyor.  Ayrıca filmi full izle yeceğiniz bir en iyi film dizi siteleri yer almaktadır.

ASSASSİN’S CREED
Assassin’s Creed isminin ilk olarak anlamına baktığımızda Suikastçi’nin İtikadı olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon, macera tarzında kurgulanmış olan bu oyunu Ubisoft geliştirerek tarihle yakından ilişkisi olan ve gizlilik oluşturan bir oyun haline getirilmiştir. Bu oyun Microsoft Windows, Xbox ve PS 3 oyunudur. İlk defa Microsoft tarafından bir X’05 sergisinde sevenleriyle buluşmuştur. Oyunusun konusu 1191’de Kutsal topraklarda ki Üçüncü Haçlı seferi döneminde geçmektedir. Hasan Sabbah adlı kişinin Haşhaşiler olarak bilinmesiyle birlikte bu kişinin liderliğinde ki örgütün, Tapınak Şövalyeleri arasında söz edilen mücadele üzerine inşaa edilmiştir. Oyunu oynamaya başlayan bir kişi Animus adındaki makineye bağlanır. Bu makinede gördükleri ve yaşadıkları mücadelede aslında suikastçı olan Altair Ibn-La’Ahad’ın kendi hayatı şeklindedir. 21. yy’da atalarımızın yaşadıklarını bir nevi bizlere yansıtma amacı gütmektedir. Animus makinesi sayesinde gördüğümüz ve yaşadığımız hikâyede, ‘Cennetin parçası’ adındaki bir nesneyi ele geçirmedeki haklı mücadeleyi anlatır. Bu oyun oldukça lehine yorumlar alarak 2006 yılında E3’te birçok ödüle layık görülmüştür. 2009 yılında ise başka bir suikastçıdan esinlenerek Assansin’s Creed 2 adında seri niteliği taşıyan yeni bir oyun kurgulanmıştır. Oyunun devamı niteliğini taşıyan Assansin’s Creed: Brotherhood oyunu da 2010 yılının Kasım ayında hayata geçirilmiştir. Oyuna yapılan olumlu tepkiler üzerine 2011 yılının Aralık ayında ise Assansin’s Creed: Revelations, sürümü hizmete sunulmuştur. Oyunun 5. serisinde Assansin’s Creed III 2012’nin Ekim ayında tüm piyasalarda yerini almıştır. Bir yıl aradan sonra Kasım ayında Assansin’s Creed IV: Black Flag olarak geliştirilmeye devam etmiştir. Oyun serilerinde son olarak 2014’te Assanssin’s Creed Unity ile Assansin’s Creed Rogue adlı oyunlar piyasada yerini almaya devam etmiştir. Oyun dönemleri ele alarak her dönemi anlatmıştır. assassin’s creed II’de Rönesans döneminde italya’da geçmektedir. Diğer seri olan Assansin’s Creed: Brotherhood ise 1500’lü yıllarda Roma topraklarında yerini almıştır. Assansin’s Creed: Revelations’ta ise, 1500’lü yıllarda İstanbul’da geçmekte olup başrolünde de Ezio Auditore da Firenze yer alır. Assansin’s Creed III ‘te 1770 ‘li yıllarda Amerikan Bağımsızlık Savaşı konusunu içermektedir. Black Flag’da ise Korsanlığın altın çağı olarak 1700’ü yılları içerir. Assansin’s Creed: Unity 7. serisidir. Bu seride Fransız İhtilalini konu alır. Başrolünde Arno Dorian yer alır. Assansin’s Creed: Rogue’de, 1756-73 yılları arasında süren 7 yıl savaşlarını konu almıştır ve Kuzey Amerika’da geçmiştir. assassin’s creed: Syndicate ise en son olarak 2015 yılında piyasaya sürümü gerçekleşmiştir. PS4 ve Xbox one’da yer alır. Bu serinin konusu 1968 de Londra’da geçer ve Sanayı devrimini konu alır. Başrollerinde iki kardeşin hikâyesini ele almıştır.

FİLMİ İZLEMEK İÇİN http://filmifullizle720p.com/assassins-creed-full-hd-izle-2016/

DAĞ 2
Dağ 2 filmi 2016 yılına damgasını vuran en iyi yapımlardan biridir. İlk filminde gişe rekorları kıran Dağ filminin devamı niteliğindedir. Aksiyon, gerilim ve dram türlerinde yapımı gerçekleşmiştir. Filmmde kullanılan araçlar TSK tarafından sağlanarak gerçek silahlar kullanılmıştır. 135 dakika boyunca sizi yerlerinize esir edecek bu film, Alper Çağlar yönetmenliğinde ele alınmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise başta Çağlar Ertuğrul olmak üzere Ufuk Bayraktar, Ahu Türkçenpe, Atılgan Gümüş ve Murat Serezli gibi ünlü oyuncuların yer aldığı harika bir yapıt olmuştur. IMDB’den 8.4 gibi çok çok iyi bir puan alarak tüm izleyenlerinin beğenisini kazanmıştır.

Filmin konusu; Çok yakın iki arkadaş olan Oğuz ve Bekir, askerlik dönemlerinin son safhasına gelmişlerdir. Bunun üzerine vatan için canlarını hiçe sayan bu ikili, Özel Kuvvetler Komutanlığına başvuru yaparlar. İkisininde sağlık sorunları kabul edilmelerini engeller. İlk filminde şehit düşen yaşar’ın arkadaşı bunların konuşmalarına tanık olur ve bir şekilde bu ikisini eğitimlere alır. Tam 6 yıl eğitimden geçen Oğuz ve Bekir, ‘Fırtına Getiren’ adında ki Tim ile Irak’a operasyona katılırlar. Operasyonda esir düşen gazeteci Ceyda Balaban kurtarılmayı hedeflenir. Operasyon yolunda 2 Irak Türkünü esir düştüğü düşman olan İŞİD’in elinden kurtararak onları da yanlarında götürüler. Yolculuk sırasında dilenmek için bir Türk köyünde mola verirler. Gelen istihbaratlara göre bu köyü yağmalamak isteyen İŞİD’in planını püskürtmek isterler. Kurtardıkları rehineleri Türkiye’ye ulaştırmaları gereken bir görev olsa da köyü öylece bırakamayacaklardır. Gelen helikopterlere köyün çocukları ve Ceyda Balaban’ı bindirerek Tim tekrardan köye dönerek siper alır. İyi seyirler.

DAĞ 2 FİLMİ FULL İZLEMEK İÇİN LİNK http://filmifullizle720p.com/dag-2-filmi-full-hd-izle/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here