Ana sayfa Dram Dizileri Good Behavior Konusu – IMDb Puanı : 8.2

Good Behavior Konusu – IMDb Puanı : 8.2

829
3
PAYLAŞ

TNT ekranlarında bu sonbahar yayınlanmaya başlayan dizi, Wayward Pines isimli kitap serisinin yazarı Blake Crouch’un oluşturduğu “Letty Dobesh Novella” isimli kitaplar serisinden televizyona uyarlanmıştır. Gizem, gerilim ve dram türlerini birleştiren dizinin ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşmaktadır. Michelle Dockery, Juan Diego Botto, Fred Austin, Mary Austin gibi oyuncuların rol aldığı dizinin ilk sezonu dizi izleme sitelerinde yayınlanmaya başlamıştır.

Good Behavior Konusu
Good Behavior, kitaplarla aynı ismi taşıyan Letty Dobesh Novella’nın hikayesine odaklanmaktadır. Dolandırıcılık ve hırsızlık gibi işlere bulaşan, verdiği yanlış kararlar sonucu hayatının bir bölümünü hapishanede geçiren Letty, hapishaneden çıkmış ve dışarıdaki hayata uyum sağlamaya çalışmaktadır. Hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen Letty için işler istediği gibi olmayacaktır. Bir gün, işlenmek üzere olan bir suça kulak misafiri olur. Bir adam kiralık katil tutarak karısını öldürtmek istemektedir. Letty ise olaya içgüdüsel yaklaşarak, bu suçu, işlenmeden önce önlemek istemektedir. Cinayeti önlemek isteyen Letty ile kiralık katil Javier arasında bir yakınlaşma olması sonucu işler çok değişik bir hal almaya başlamıştır.

Yayınlanma Tarihi: 2016-….
IMDb Puanı: 8.2
Diziklubu Puanı: 8.0
Sonuç: İzlenebilir

Oyuncular: Michelle Dockery, Juan Diego Botto, Fred Austin, Mary Austin, Nyles Steele, Terry Kinney, Joey Kern, Lusia Strus, Kurt Barner, Todd Williams, Gideon Emery, Robert Birrell Livingstone, Drew Matthews, Bobby Batson, Isabella Alberti

3 YORUMLAR

  1. Konusunu okudum. Hapisten çıkıp, hayatına yeni bir sayfa çekmeye çalışan kişilerin yaşantısını konu alan filmleri hep çok beğenmişimdir. Bir de dizisini izleyelim bakalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here