Ana sayfa Tanıtım Hep Yek 2 Vizyona Giriyor

Hep Yek 2 Vizyona Giriyor

249
0
PAYLAŞ

Hep Yek 2 Vizyona Giriyor
Serinin son yapıtı olarak karşımıza çıkan filmde kahramanlarımızı epey zorlu bir süreç beklemektedir. Gürkan ve Altan gene birçok belanın içerisine ister istemez girmek zorunda kalacaktır. Bu olayların içerisinden kurtulmak için sadece tek kurtuluş yolları vardır. Fakat bu hiç kolay olmayacaktır.

Gürkan ve Altan sürekli olarak eğlenmeyi sorunların içerisine girmeyi kendilerine prensip edinmiş insanlardır. İşlerin içerisinden çıkmak onlar için inanılmaz derecede zordur. Çünkü ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü sorunlardan kurtulamıyorlardır. hep yek 2 izle filminin acımasız ve mafya babası olan adamı ise Cevat Bakır’dır. İnsanları öldürmekten asla kaçınmaz ve hiçbir zaman kimsenin gözünün yaşına bakmazdır. Neyi nasıl istiyorsa öyle yaşamaktadır. Kahramanlarımızın üçünün ise yolları sürekli olarak kesişmektedir.

hep yek 2

Gürkan ve Altan serinin diğer yapıtında birçok sorunun içerisine bulaşmış ve hiçbirinden de normal yollarla sıyrılamamıştır. Fakat bu sefer her şeyi düzeltmek ve kendilerine yeni bir hayat sürmek için Cevat’ın sözünü dinlemek zorundadırlar.

Cevat bir önceki filmde kendisini başkalarına satmış olan Şahin’i affetmemiştir. Çünkü ona ihanet etmek Dünya’nın en büyük suçlarından biridir. Bunu öğrendiğinde ise küplere binen mafya babası Şahin’i bulur ve öldürtür. Cevat bu durum üzerine Gürkan ve Altan’ı bularak onlardan da intikam almak ister. Fakat kahramanlarımız akıllandıklarını ve artık bu işlerin içerisine girmeyeceklerini söylemektedirler. Cevat ise bu duruma çok sinirlenir ve kendisine hizmet etmelerini söylemektedir. Kahramanlarımız istemeyerek de olsa tekrar bir maceranın içerisine doğru sürüklenmektedir. Kurtulmak ve artık bu işlerden sıyrıkla için Şahin’in cenazesini ortadan kaldırılması gerekmektedir. Bunu yapmaları karşılığında hem Cevat tarafından affedilecek hem de bu işlerden artık kurtulabileceklerdir.

Hep yek 2 full izle

Kahramanlarımız Gürkan ve Altan bu işi kabul ederler çünkü ya tam batacaklardır yâda tam çıkacaklardır. Kolay olmayan tek yanı ise cenaze o kadar kolayca ortadan kaldırılamaz. Bunun yarattığı sorun ile kahramanlarımız bambaşka mafyaların içlerine girmiştir. Cenazenin kimseye fark edilmeden gömülmesi herkes için farklı bir ruh hali yaratmıştır. Kahramanlarımız ise cenazeyi yok etmek için bir yolculuğa çıkarlar.
Hep Yek 2 filminde kahramanlarımız cenazeyi yok etmek için çıktıkları yolda önce bir kilisenin içine giriyor ve burada bir ayine katılıyordur. Burada ise farklı gelişmeler olmaktadır. Çünkü farklı kıyafetler ile girdikleri ortamda fark edilmişlerdir. Ansızın çekilen silahlar ve patlayan mermiler onların tekrardan bir mafya ile karşı karşıya kalmalarını sağlamıştır. Hem cenazeyi ortadan kaldıramayan hem de arkasına birçok mafyayı takan ikili artık ölümün eşine gelseler de bir şekilde buradan da kurtulmayı başaracaklardır. Fakat bu anlar hiç kolay olmayacaktır. Çünkü ceset hala onların elindedir ve Cevat haber beklemektedir.

Kaynak: http://www.komedifilmlerim.com/hep-yek-2-full-hd-izle.html

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here