Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Netflix Marco Polo’yu İptal Etti

Netflix Marco Polo’yu İptal Etti

512
3
PAYLAŞ

Hollywwod Reporter’ın haberine göre Netflix, Marco Polo‘yu 200 milyon dolarlık zararın ardından iptal etti. Dizinin 10’ar bölümden oluşan ilk iki sezonu için toplam 200 milyon dolar harcanmasına rağmen eleştirmenlerden ve izleyiciden olumsuz tepkiler almıştı.

Netflix yöneticisi Cindy Holland; “Bu harika yapımı bize sundukları için dizi oyuncuları ve set ekibine teşekkür etmek istiyorum” açıklamasında bulundu. Dizi yapımcılarından Weinstein ise;” Netflix, her türlü ilkemize sadık kalarak bize harika bir çalışma ortamı sundu. Bunun için onlara teşekkür ediyorum. Bilindiği üzere tüm kariyerimi Asya Tarihi ve dövüş sanatları üzerine kurdum. Bu konular hakkında bir çok film ve dizi çektim. Gelecek projelerde de tarihin bu heyecan verici dönemine tekrar ışık tutmak istiyorum” dedi.

Hatırlayacağınız üzere dünyanın en önemli kaşıflerinden Marco Polo‘nun hayatının anlatıldığı dizide, 13. yüzyılda, Moğol İmparatoru Kubilay Han ve avenesi ile, açgözlülük, cinsel entrika, ihanet ve rekabet barındıran karanlık ve fırtınalı bir savaşın hikayesi ekranlara yansıtılmıştır.

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here