Ana sayfa Dram Dizileri Pure Genius Konusu – IMDb Puanı : 7.2

Pure Genius Konusu – IMDb Puanı : 7.2

723
2
PAYLAŞ

Pure Genius, daha önce Friday Night Lights gibi harika bir yapımda emeği geçen Emmy ödüllü Jason Katims tarafından yaratılmıştır. Medikal drama türünü barındıran dizinin ilk bölümü 26 Ekim 2016 tarihinde yayınlanmıştır. Yayın hakları CBS kanalında bulunan dizinin ilk sezonu toplam 9 bölümden oluşmaktadır ve dizi 13 Aralık 2016 tarihinde itibariyle sezon finali yapacaktır.

Pure Genius Konusu
Pure Genius‘ta Amerika’nin bilişim merkezi olan Silicon Valley’de (Silikon Vadisi) adından oldukça söz ettirmiş ve bu sayede oldukça yüksek meblağlar kazanmış milyarder James Bell’in, “Kusursuz Hastane” projesi, konu olarak işlenmektedir. Bell, bilişim sektöründe kazandığı paraları son derece teknolojik bir hastaneye ve iyi doktorlardan oluşan bir kadroya yatırmıştır. Hayali ise, umutsuz vakalara umut ışığı olup, onları hayata döndürmektir.

Dizinin konusunu ilk olarak yabancı kaynaklardan okumuş ve oldukça heyecanlanmıştım. Acaba yeni bir House MD mi doğuyor diye düşünmüştüm. Ama hiçte umduğum gibi olmadı. Dizi benim için vasatın altında bir yerlerde kaldı. Yine de türü sevenler iptal edilme olasılığını da dikkate alarak yapıma bir şans verebilirler.

Yayınlanma Tarihi: 2016-….
IMDb Puanı: 7.2
Diziklubu Puanı: 7.0
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Dermot Mulroney, Augustus Prew, Odette Annable, Reshma Shetty, Aaron Jennings, Brenda Song, Ward Horton, Cullen Douglas, Wendy Moniz, Kelly Albanese, Alexis Krause, Nirayl Stone, Maisie Klompus

2 YORUMLAR

  1. Yoklukta gideri var demeniz beni biraz da olsa diziden soğuttu. Sonuçta ben her dziyi izleyen birisi değilim, izlediğim dizi %100 mükemmel olması lazım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here