Ana sayfa Tanıtım Sağ Salim 3 İzle

Sağ Salim 3 İzle

471
0
PAYLAŞ

Sen Sağ Ben Selamet Filmi, 16 Aralık 2016 tarihinde serinin son filmi olarak girecek yapıtın yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturmaktadır. Sağ Salim serisinin yeni yapıtı Marmaris, Köyceğiz, Dalaman ve Patara tarafından çekilmiştir. Komedi konusunda ki başarısı ile birçok kişinin heyecanla beklediği filmi sizlerde Sen Sağ Ben Selamet izle seçeneği ile dilediğiniz her yerden izleyebileceksiniz. Burçin Bildik, Ufuk Özkan, Tuvana Türkay, Lale Başar, Ayçin İnci, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Müge Uzel, Savaş Alp Başar, Emrah Özdilek, Gamze Aydoğdu ve Murat Kocacık gibi başarılı, yetenekli oyuncuların yer aldığı yapıtı sizlerde arzu ettiğiniz yerden Sağ Salim 3 izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Türkiye’de geniş yankı uyandıran filmin çekimleri bir sene sürdü ve başarılı sahneleri ile film beklentileri zirveye taşımıştır.

Sen Sağ Ben Selamet, bir önceki yapıtların aksine bambaşka bir konu ile karşımıza çıkan filmi sizlerde vizyona girdiği ilk andan itibaren Sen Sağ Ben Selamet full izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Hapishanede başlayan üç kaçağın hikayesini konu alan komik bir film olma özelliğini taşımaktadır. Selamet yapmış olduğu suçtan ötürü cezasını çekmiş ve artık bu durumdan kurtulmak üzeredir. Aynı koğuşta kaldığı arkadaşı olan Sansar ise müebbetten yargılanan ve ömrünün yarısını hapishanede yaşayacak bir bireydir. Selamet artık evine gitmek için memleketi Sivas’a dönmek için hazırlanıyordur. Müebbetten yargılanan Sansar ise Sivas’a naklettirilecektir. Bu soluksuz yolculuğu sizlerde Sen Sağ Ben Selamet izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Bunun üzerine ikisi de aynı nakil aracı ile gideceklerdir. Yolda onları yaşayacakları kötü bir sürpriz beklemektedir. Trafik kazası sonucunda goril Betül ile taşınan ikili kendilerini hiç hayal etmedikleri bir maceranın içerisinde bulmaktadırlar. Bu sırada kaza sonucunda görevliler ölmüş ve kimsenin onların kaçtıklarından haberi yoktur. İşte film bir kaçış hikayesini konu almaktadır ve bunu beyaz perdeye yansıtmaktadır. Sizler bu filmi Sağ Salim 3 izle seçeneği ile dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Sen Sağ Ben Selamet izle, komedi dalında başarılı bir soluk yaratacak filmin senaryosunu ise aynı zaman filmin yönetmenliğini yapan Ersoy Güler yazarken ona eşlik eden diğer bir isimde Ali Alper Erze’dir. Sizler bu soluksuz komedi tufanını Sen Sağ Ben Selamet full izle seçeneği ile kolaylıkla izleyebileceksiniz. http://www.sinemaizlefullhd.com ailesi iyi seyirler diler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here