Ana sayfa Gizem Dizileri Scream Queens Konusu – IMDb Puanı : 7.2

Scream Queens Konusu – IMDb Puanı : 7.2

588
2
PAYLAŞ

Ash vs Evil Dead ve Stan Against Evil‘dan sonra, yine korku ve komedinin bir arada olduğu Scream Queens konusu ile karşınızdayız. Ian Brennan, Brad Falchuk ve Ryan Murphy’nin yarattığı dizinin ilk sezonu toplam 15 bölümden oluşmaktadır. Geçtiğimiz yıl Comic Con’da tanıtımı yapılan dizi, Amerikan Fox kanalı tarafından yayınlanmaktadır. Emma Roberts, Lea Michele, Abigail Breslin ve Keke Palmer’ın başrollerini paylaştığı dizi 2. sezon onayını almayı başarmıştır.

Scream Queens Konusu
Her Amerikan üniversitesinde olduğu gibi, Wallace Üniversitesinde de öğrenci kulüpleri vardır. Bu kulüplerden biri olan Kappa Kappa Tau ismindeki kızlardan oluşan kulüp, okulun en popüler öğrenci oluşumlarından biridir. Bu kulübe üye olmak çok zordur. Kulübe üye olmanın şartı, sunulan testi başarı ile geçmektir. Kulübü yönetenler Chanel sıfatı ile anılmaktadırlar. Kulüp başkanına Chanel, başkan yardımcılarına ise Chanel1, Chanel2, Chanel3 gibi isimler verilmektedir. Okul yönetimi, bu kulübü ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Ve yeni gelen öğrencileri kulübe yönlendirmektedir. Okul yönetimi ile kulüp üyeleri arasında bir çeşit savaş yaşanırken ortaya bir seri katil çıkar ve ardı ardına cinayetler işler. Bu cinayetlerin, yıllar önce yaşanmış bir olaydan dolayı işlendiği sanılmaktadır. Peki seri katil kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 2015-….
IMDb Puanı: 7.2
Diziklubu Puanı: 7.4
Sonuç: Yoklukta Gideri Var

Oyuncular: Emma Roberts, Lea Michele, Abigail Breslin, Keke Palmer, Billie Lourd, Jamie Lee Curtis, Glen Powell, Oliver Hudson, Niecy Nash, Skyler Samuels, Diego Boneta, Lucien Laviscount, Riley Schmidt, Nasim Pedrad, Kirstie Alley, Taylor Lautner, James Earl, John Stamos

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here