Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri The Walking Dead Kan Kaybetmeye Devam Ediyor

The Walking Dead Kan Kaybetmeye Devam Ediyor

472
7
PAYLAŞ

İlk çıktığı 2010 yılından bu yana her sezon başarı grafiğini arttıran fenomen seri The Walking Dead 7. sezonu, gerek yapımcılar gerekse de izleyiciler için pek iyi geçmiyor. 7 yıldır belli bir izleyici kitlesine sahip olan The Walking Dead, yayınlanan son bölümü ile, bugüne kadar aldığı en düşük izlenme oranlarına sahip oldu.

Dizinin yayınlanan son bölümü “Swear” a kadar The Walking Dead, gerek sezon açılışları gerekse de diğer bölümler olsun ortalama 12-17 milyon arası izleyiciye ulaşmıştır. Çok kritik bir yerde biten 6. sezon sonrası ise 7. sezon büyük bir merak içinde beklenmişti. Tabi bunun doğal sonucu olarak 7. sezon 1. bölüm toplam 17.3 milyon kişi tarafından izlenmişti.

Ama o harika 7×1 bölümünden sonra işler tersine dönmeye başladı. Günden güne kan kaybetmeye devam eden dizinin yayınlanan “Swear” adlı son bölümünü toplam 10.9 milyon kişi izledi. Bu, The Walking Dead için bu güne kadar gerçekleşen en düşük izlenme oranı olarak kayıtlara geçti. Dizinin izlenme oranlarının düşmesi Glenn ve Abraham gibi sevilen karakterlerin diziden ayrılması, Negan ve diğerleri gibi yeni karakterlerin diziye katılması, dizinin artık devamlı aynı konular üzerinde durması, dizinin uzatılarak izleyiciyi sıkması gibi bir çok etken, izlenme oranlarında düşüne neden olabilir. Ama sebebi her ne olursa olsun The Walking Dead 7. sezonuyla birlikte kan kaybetmeye devam etmektedir. Ve dizi ekibinin bu işe bir el atıp, soruna acilen bir çözüm bulmaları gerekmektedir.

7 YORUMLAR

  1. Glenn bu dizinin kemik kadrosundan bir tanesiydi çıkması çok kötü oldu. Negan ve diğerleri birden etkili oldu bu da etkili bence kötü duruma

  2. Bunun böyle olacağı -belki biraz saçma gelecek ama- 3. sezondan belliydi, artık zombilerle savaşı bırakıp, insanlar birbirleriyle savaşmaya başlamıştı, bu da çok klasik bir konuya gidiyordu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here