Ana sayfa Tanıtım Transformers 5 Son Şövalye ve Dahası

Transformers 5 Son Şövalye ve Dahası

350
0
PAYLAŞ

İllaki her evde artık bir bilgisayar ve internet vardır. Teknolojinin nimetlerinden neden faydalanmayasınız ki? Hali hazırda cep telefonlarımızda bile internetlerimiz varken hem de. Sinemaya gitmekten daha büyük bir zevk varsa eğer bu da filmi evinizde izlemek olacaktır. Film siteleri bu yönden çok iyi bir durum içerir. Evde film izleyebilmek kadar eğlenceli bir şey tabi ki olamaz. Şimdilerde görüntü kalitesiyle de ön plana çıka film izleme siteleri sayesinde iki kat daha zevk alacağınız bir ortamı size sunmakta. Ayrıca size sunulan en önemli özellik ise farklı kategorilerde farklı filmlerin elinizin altında olması kolaylığıdır. Bu sayede istediğiniz zaman istediğiniz bir türdeki filmi kolaylıkla bulup izleme şansına sahipsiniz. Yerli veya yabancı bir çok seçenek ile sizlerin rahat rahat istediğiniz bir filme ulaşmanızda önemli rollere sahiptir.

TAVSİYE SİTEMİZ: http://www.tekparthdkeyfi.com/

TRANSFORMERS 5: SON ŞÖVALYE
Yönetmen Michael Bay ilk olarak Transformers filmini 2007 yılında izleyenleriyle bir araya getirmiştir. 2009 yılında gösterime giren Transformers: Yenilenlerin İntikamı filmi bilim kurgu tarzında olmuş olup yine Michael Bay yönetmenliğinde ikinci seri olarak gösterime girmiştir. Daha sonra ardından çıkarılan filmin serisi niteliğinde olan Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü bilim kurgu türünde olup serinin üçüncü filmi olmuştur. Filmin dördüncü serisi olan Transformers: Kayıp Çağ, başrolünün Mark Wahlberg tarafından oynandığı bu filmde 2014 yılında vizyona girerek gişe rekorlarına neden olmuştur.Haziran 2017 yılında vizyona girecek olan Transformers 5: Son Şövalye filmi, Transformers serisinin en sonuncusu olarak bir devam niteliği taşımaktadır. İzleyenleri her defasında büyüleyen bu film de yine sizi yanıltmayacak. Büyük beklentilerle gelen bu film bilim kurgu, macera ve aksiyon dolu anlarla sizleri şaşırtmaya devam edecek. Yönetmen koltuğunda yer alan Michael Bay sayesinde ele aldığı bu senaryo ile yine yeni yeniden içinizdeki kıpırtılara sahip çıkamayacaksınız. Transformers 5: Son Şövalye filminin oyuncu kadrosunda yer alan başta Anthony Hopkins olmak üzere Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Tyrese Gibson ve Ken Nolan gibi usta oyunculuklara sahip kişilerin yer almasıyla başarılı bir film ortaya çıkmıştır. Filmin senaristliğini ise Zak Penn, Jelf Pinkner gibi birden fazla kişinin ele almasıyla meydana gelmiştir.

Filmin sözde konusuna bakarsak eğer, dünyayı terke den Optimus uzayda ne yapacağını bilemez halde aklında gidip gelen sorulara vereceği yanıtı ararken bulur kendini. Ve Bumblebee’nin yokluğunda lider olur. Yeniden bir araya gelen NEST ve Autobot’lar, Megatron’u bitirme amacı güderler.

Filmin konusu; Dünyadan elini çeken ve terk eden Optimus kendi kabuğuna çekilmiştir. Aklına takılıp kalan tüm cevapsız soruları yanıtlama ihtiyacı oluşur. Daha sonra kimsenin olmadığı yerde liderlik için öne çıkar ve lider olur. Ve bu sayede Autobot’lar yeniden bir araya gelerek Megatron’u tamamen yok etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Ayrıca filmi online seyretmek isteyenler için kaynak: http://www.tekparthdkeyfi.com/transformers-5-son-sovalye-izle-2017.html

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here