Ana sayfa Tanıtım Yeni Nesil Ajan İzle

Yeni Nesil Ajan İzle

225
0
PAYLAŞ

Yeni Nesil Ajan 3, 27 Ocak 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliğini D. J. Caruso gerçekleştirdi. Yeni Nesil Ajan 3 izle filminin yapımcılığını başrolünde de yer alan Vin Diesel ve Neal H. Moritz yaptı. Yeni Nesil Ajan 3 izle Filmin başrolünü Vin Diesel, Tony Jaa, Donnie Yen, Deepika Padukone ve ünlü oyuncu Samuel L. Jackson paylaştı. Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmin senaryosu Rich Wilkes , F. Scott Frazier ve Chad St. John tarafından yazıldı. Yeni Nesil Ajan 3 izle Filmin orijinal ismi xXx: The Return Of Xander Cage olarak biliniyor.
Yeni Nesil Ajan 3 Hakkında, Bundan önce bu filmin benzeri olan iki film daha çeken Vin Diesel filmin hem oyunculuğunu hem de yapımcılığını yaptı. Film hakkında çok büyük umutlarının olduğunu bir televizyon kanalına açıklayan Vin Diesel, bu 3. film de tutulursa bu filmden 5 ten daha yapabileceklerini ve seyircileri memnun edebileceklerini söyledi. Yeni Nesil Ajan 3 izle Vin Diesel filmin içerisinde kullanan sahne malzemeleri ve konumlar yüzünden filmin bir miktar maliyetinin fazla olduğunu fakat vizyona girme tarihi ile birlikte filmden iyi verim alabileceklerini düşündüklerini de söyledi.

Vin Diesel Hakkında, 18 Temmuz 1967 tarihinde Amerika’da doğan sanatçının bir çok filmi bulunuyor. 1990 yıllarından beri oyunculuk ve yönetmenlik yapan Vin Diesel, Er Ryan’ı Kurtarmak, Derin karanlık Hızlı ve Öfkeli 1, Hızlı ve Öfkeli 2, Hızlı ve Öfkeli 3, Yeni Nesil Ajan 3 izle Hızlı ve Öfkeli 4, Hızlı ve Öfkeli 5, Riddick Günlükleri ve Rio Soygunu adlı filmlerde oynadı. Yeni Nesil Ajan 3 izle Dünyada ve ülkemizde bir çok sinema seyircisi tarafından oyunculuğu beğenilen Vin Diesel tarafından yapılması beklenen bir çok film de gündeme geliyor. Usta sanatçılığı sayesinde iyi filmlere imza atan Vin Diesel en fazla Hızlı ve Öfkeli serisi ile gündeme geliyor. En fazla beğeni toplayan filmleri arasında Yeni Nesil Ajan 3 full izle filminin birinci ve ikinci filmleri de var. Sinema izle ailesi iyi seyirler diler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here