Ana sayfa Yabancı Dizi Haberleri Black Sails 4. Sezon Çıkış Tarihi ve Yorumlaması

Black Sails 4. Sezon Çıkış Tarihi ve Yorumlaması

316
0
PAYLAŞ

Robert Luis Stevenson’ın romanı “Treasure Island”dan 20 yıl öncesinde geçen olayları Michael Bay’in yapımcılığında Starz kanalı için çekilen Black Sails, Kaptan Flint ve onun davasını anlatır. IMDB’den 8.2 puan alan Black Sails macera ve dram dizisidir. Benim de yaklaşık 8 ay önce karşılaştığım bu dizi bana kalırsa efsaneler arasında. Her bölümünden sonra sabırsızlıkla diğer bölüme geçtiğim ve her bölümünde ayrı heyecanlandığım nadir dizilerdendir Black Sails. Bol heyecanlı ve savaşlı ilk 3 sezonu izledikten sonra günler resmen geçmek bilmedi. Fakat, sonunda büyük merakla beklediğimiz 4. sezon gelmek üzere.

4. sezondan doğal olarak büyük bir beklenti var. Bir yandan Kaptan Flint, bir yandan İngilizler ve diğer bir yandan da Billy Bones işleri kızıştıracak gibi görünüyor. Bence bu önümüzdeki sezonun ön planda olacak, efsane Long John Silver’ın yükselişini de unutmamak gerekir. Eğer bu diziyi hiç izlemediyseniz ve korsan, savaş, macera türü diziler ilginizi çekiyorsa, Black Sails’e göz atmanızı şiddetle öneririm.

Peki bu 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Hemen söyleyeyim, Black Sails’ın 4. sezonu 29 Ocak 2017 Pazar günü Starz ekranlarında olacak. Şimdiden iyi seyirler diliyor ve sizleri 4. sezonun resmi fragman videosu ile baş başa bırakıyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here