Ana sayfa Tanıtım Kesintisiz 4N1K Romantik Komedi Filmi

Kesintisiz 4N1K Romantik Komedi Filmi

62
0
PAYLAŞ

Yüksek Kalitede Kolonya Cumhuriyeti Filmi İzle
Kolonya Cumhuriyeti filmi 2017 yılında vizyona giren yerli yapımlardan bir tanesidir. Komedi filmi kategorisinde olan film kadrosu ile dikkat çekmektedir. Oyuncu kadrosunda Şevket Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut, Gülhan Tekin ve Mahir İpek gibi tecrübeli oyuncular yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Murat Kepez bulunmaktadır. Beşiktaş Kültür Merkezi(BKM) oyuncularının tecrübesi ve yapımcılığı ile kaliteli bir yapım oluşturulmuştur. Filmin konusu dünyaya gelen uzaylılar ile Kolonya Cumhuriyeti halkının arasında yaşanan olaylar anlatılmaktadır. Kolonya Cumhuriyetine iniş yapan uzaylıların büyük sevgi ile karşılanırlar. Ancak uzaylıların inişte uzay mekikleri parçalanır. Bu kaza nedeniyle de uzaylılar şehirde bir süre konaklamak zorunda kalmıştır. Uzaylıların inişi ile birlikte şehrin adı tüm dünyada duyulmuş ve Amerika bu beş bin nüfuslu şehre savaş açar. Bu aşamadan sonra maceralar başlamaktadır. Kolonya Cumhuriyeti izle ile kendinizi eğlencenin içerisinde bulacaksınız.

Recep İvedik 5 Seriye Devam Ediyor
Recep İvedik 5, Recep İvedik serisinin beşinci filmi olarak izleyicilerinin karşısına çıkmaktadır. Serinin diğer filmleri ülkemizde en fazla izlenen filmleri listesinde ön sıralarda yer almaktadır. Bu filmin izleyici sayısı merakla beklenmektedir. Filmin oyuncuları arasında Şahan Gökbakar, Orkan Varan, Deniz Ceylan ve Hüseyin Baycur gibi oyuncular yer almaktadır. Şahan Gökbakar tarafından canlandırılan Recep İvedik karakteri ülkemizde en beğenilen ve sevilen sinema karakterleri arasında yer almaktadır. Recep İvedik 5 izle filminin konusu diğerlerine biraz benzer bir konudur. Recep İvedik karakterinin mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesini zor durumdan kurtarmak için yardım etmeye karar vermesi ile her şey başlamaktadır. Milli takımı yurt dışındaki bir yarışmaya götürme görevinin olduğunu anlayan Recep İvedik kendisine bir görev yüklemiştir. Milli takım oyuncularının başına gelen talihsiz kazalar nedeniyle yarışamayacaklarının anlaşılması ile iş Recep İvedik’e düşmektedir. Recep İvedik kendi arkadaşlarından oluşan yeni bir ekip oluşturarak yarışmalara katılmaya başlamıştır. İşte film boyunca Recep İvedik ile arkadaşlarının bu yarışmalarda başlarına gelen komik olaylar anlatılmaktadır. Recep İvedik 5, Togan Gökbakar tarafından yönetilmiştir.

Kesintisiz 4N1K Romantik Komedi Filmi
Yine 2017 yılında vizyona giren filmlerden birisi 4N1K filmidir. 4N1K izle romantik, komedi ve gençlik filmi olarak izleyicinin karşısına çıkmıştır. Film Büşra Yılmaz’ın aynı isimli romanından sinemaya uyarlanmış bir filmdir. Filmin konusu Yaprak karakterinin beraber büyüdükleri ve her şeyini paylaştıkları dört erkek arkadaşı ile birlikte yaşadıklarını anlatmaktadır. Yaprak kendisine kızlardan uzak, erkeklerden oluşan, renkli ve neşeli bir dünya kurmuştur. Daha sonra hayatına giren Barış sayesinde hayatında pek çok şey değişmiştir. Barış’ın hayatına girişi ile birlikte artık bazı kararlar vermesi gerekmektedir. Filmde, Deniz Coşkun yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Aynı zamanda senorya yazarı a Deniz Coşkun’dur. Filmin oyuncuları arasında Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek yer almaktadır. Filmin başrolünde Gözde Mutluer başarılı bir oyunculuk çıkartmıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here