Ana sayfa Reklam

Reklam


Neden Diziklübü?

Dizi Klübü; belirli kalite standartları çerçevesinde, yabancı dizi önerileri ana başlığı altında izlediğim yabancı dizileri  yorumlayarak, yabancı dizi severlere, diziler hakkında en doğru bilgileri vererek, takipçilerin ilgi, istek ve beğenilerine uygun yapımları izleyebilmelerini amaçlayan bir blogdur. İçeriği tamamen birçok dizi severin ortak görüşü olma hedefinde olup, okuyucu odaklıdır ve okuyucuya ihtiyacı olan, faydalı bilgiyi sunmayı amaçlamıştır.

Dizi Klübü’nün okuyucu kitlesi tamamen dizi severlerden oluşmaktadır. Her yaştan, her cinsiyetten, her meslek grubundan ve her sosyal ve ekonomik statüden kişiler Dizi Klübü’nü takip etmektedir. Sitemiz, içeriği itibariyle insanların bir kaç saniye kalıp hemen çıktığı bir site olmamakla beraber, “google analytics” verilerine göre %4.43 gibi oldukça düşük bir hemen çıkma oranına, bunun yanında 7.3 sayfa/oturum oranına sahip olması, sitenin içerik ve yapılanma açısından da kalitesini ortaya koymaktadır.

Dizi Klübü, Türkiye’nin en büyük blog ağı olan Bumerang tarafından, sadece bol miktarda faydalı, ilgi çekici ve özgün içerik barındıran, tasarımı düzgün ve yüksek trafiği olan sitelere verilen platin üyeliğe (site yayına başladıktan 20 gün gibi kısa bir sürede) layık görülmüştür.


Reklam Çözümleri:
Dizi Klübü farklı ölçeklerdeki siteler ve firmaların ihtiyaçlarını göz önüne alarak çeşitli reklam seçenekleri sunmaktadır. Bunlar;

– Advertorial İçerik: Sitenizin, firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı içeriği Dizi Klübü’nde yayınlayarak okuyuculara ulaştırılmaktadır.  Advertorial içerikler silinmez, Dizi Klübü yayında olduğu sürece blogda kalır. Nitelikli backlink, trafik ve itibar çalışmalarınız için ideal reklam türüdür. Bana ulaştıracağınız tanıtım yazının 3 gün boyunca 1. post olur ve manşette görüntülenmesi sağlanır.

– Banner Reklamları: Sitenizi, firmanızı, ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmanın en etkili yollarından biri de her ay binlere kişinin ziyaret ettiği Dizi Klübü’ne banner reklamları vermektir. Banner reklamlarının en büyük avantajı tüm sayfalarda gözüküyor olmasıdır. Çeşitli boyutlarda banner reklamları kabul edilmekte olup, sınırlı sayıda footer backlinkte alınmaktadır.